Japanska Saker & Ting
Date: 22 June - 29 September

Japanska Saker & Ting

Se & Göra Evenemang Kultur och konst

Välkommen till vår Japanska Pop Up store. Här säljer vi nu våra japanska artefakter, samlade under nästan 30 år. Ett besök blir en unik Japanresa i tid och rum!

Beskrivning

POP UP store i Hultmanstorp beläget mella Lekaryd och Gåvetorp. Vi sätter ut tydlig skylt vid vägen.
OBS! Stängt Midsommarhelgen

Date & time (<% occasionResult.length %>)

Date Time Arena/Location
Saturday 22 June 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 23 June 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 29 June 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 30 June 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 6 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 7 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 13 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 14 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 20 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 21 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 27 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 28 July 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 3 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 4 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 10 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 11 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 17 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 18 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 24 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 25 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 31 August 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 1 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 7 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 8 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 14 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 15 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 21 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 22 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Saturday 28 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp
Sunday 29 September 12:00 - 17:00 Hultmanstorp