Naturpasset - mer än bara motion
Date: 20 June - 15 September

Naturpasset - mer än bara motion

Se & Göra Evenemang Natur och friluftsliv

Orientera när du vill under perioden 1 juni till 15 september 2024

Prisinformation

100kr

Beskrivning

Kontroller finns utsatta på kartan i Moheda och vid Mellansjön, Vislanda. Kontrollerna kan besökas i vilken ordning du vill.
Naturpasset köper du på följande ställen:
Ica supermarket Alvesta
Supermarket Grytan Moheda
Ica nära Dackehallen Vislanda

Date & time (<% occasionResult.length %>)

Date Time Arena/Location
Thursday 20 June Kojta-Mellansjön
Friday 21 June Kojta-Mellansjön
Saturday 22 June Kojta-Mellansjön
Sunday 23 June Kojta-Mellansjön
Monday 24 June Kojta-Mellansjön
Tuesday 25 June Kojta-Mellansjön
Wednesday 26 June Kojta-Mellansjön
Thursday 27 June Kojta-Mellansjön
Friday 28 June Kojta-Mellansjön
Saturday 29 June Kojta-Mellansjön
Sunday 30 June Kojta-Mellansjön
Monday 1 July Kojta-Mellansjön
Tuesday 2 July Kojta-Mellansjön
Wednesday 3 July Kojta-Mellansjön
Thursday 4 July Kojta-Mellansjön
Friday 5 July Kojta-Mellansjön
Saturday 6 July Kojta-Mellansjön
Sunday 7 July Kojta-Mellansjön
Monday 8 July Kojta-Mellansjön
Tuesday 9 July Kojta-Mellansjön
Wednesday 10 July Kojta-Mellansjön
Thursday 11 July Kojta-Mellansjön
Friday 12 July Kojta-Mellansjön
Saturday 13 July Kojta-Mellansjön
Sunday 14 July Kojta-Mellansjön
Monday 15 July Kojta-Mellansjön
Tuesday 16 July Kojta-Mellansjön
Wednesday 17 July Kojta-Mellansjön
Thursday 18 July Kojta-Mellansjön
Friday 19 July Kojta-Mellansjön
Saturday 20 July Kojta-Mellansjön
Sunday 21 July Kojta-Mellansjön
Monday 22 July Kojta-Mellansjön
Tuesday 23 July Kojta-Mellansjön
Wednesday 24 July Kojta-Mellansjön
Thursday 25 July Kojta-Mellansjön
Friday 26 July Kojta-Mellansjön
Saturday 27 July Kojta-Mellansjön
Sunday 28 July Kojta-Mellansjön
Monday 29 July Kojta-Mellansjön
Tuesday 30 July Kojta-Mellansjön
Wednesday 31 July Kojta-Mellansjön
Thursday 1 August Kojta-Mellansjön
Friday 2 August Kojta-Mellansjön
Saturday 3 August Kojta-Mellansjön
Sunday 4 August Kojta-Mellansjön
Monday 5 August Kojta-Mellansjön
Tuesday 6 August Kojta-Mellansjön
Wednesday 7 August Kojta-Mellansjön
Thursday 8 August Kojta-Mellansjön
Friday 9 August Kojta-Mellansjön
Saturday 10 August Kojta-Mellansjön
Sunday 11 August Kojta-Mellansjön
Monday 12 August Kojta-Mellansjön
Tuesday 13 August Kojta-Mellansjön
Wednesday 14 August Kojta-Mellansjön
Thursday 15 August Kojta-Mellansjön
Friday 16 August Kojta-Mellansjön
Saturday 17 August Kojta-Mellansjön
Sunday 18 August Kojta-Mellansjön
Monday 19 August Kojta-Mellansjön
Tuesday 20 August Kojta-Mellansjön
Wednesday 21 August Kojta-Mellansjön
Thursday 22 August Kojta-Mellansjön
Friday 23 August Kojta-Mellansjön
Saturday 24 August Kojta-Mellansjön
Sunday 25 August Kojta-Mellansjön
Monday 26 August Kojta-Mellansjön
Tuesday 27 August Kojta-Mellansjön
Wednesday 28 August Kojta-Mellansjön
Thursday 29 August Kojta-Mellansjön
Friday 30 August Kojta-Mellansjön
Saturday 31 August Kojta-Mellansjön
Sunday 1 September Kojta-Mellansjön
Monday 2 September Kojta-Mellansjön
Tuesday 3 September Kojta-Mellansjön
Wednesday 4 September Kojta-Mellansjön
Thursday 5 September Kojta-Mellansjön
Friday 6 September Kojta-Mellansjön
Saturday 7 September Kojta-Mellansjön
Sunday 8 September Kojta-Mellansjön
Monday 9 September Kojta-Mellansjön
Tuesday 10 September Kojta-Mellansjön
Wednesday 11 September Kojta-Mellansjön
Thursday 12 September Kojta-Mellansjön
Friday 13 September Kojta-Mellansjön
Saturday 14 September Kojta-Mellansjön
Sunday 15 September Kojta-Mellansjön